Strona głównaInstytucjeCeSiRKolejne zmagania siatkarzy i siatkarek WTS Warka

Kolejne zmagania siatkarzy i siatkarek WTS Warka

SEKCJA MĘŻCZYZN

19 stycznia na wyjeździe WTS Klondaik Warka zmierzył się z drużyną z Halinowa. Mecz toczył się głównie pod dyktando wareckiej drużyny. Pierwszy set najbardziej wyrównany zawodnicy z Warki wygrali 25:23. W kolejnym powiększyli prowadzenie i było 25:21. W trzecim warczanie dopięli swego i odnieśli zwycięstwo 25:19 tym samy wygrywając cały mecz bez straty seta.

Po dziesięciu kolejkach WTS Klondaik Warka zajmuje pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek IV ligi siatkówki mężczyzn.

SEKCJA KOBIET

12 stycznia na własnym parkiecie dziewczyny zmierzył się z UKS Lesznowola. Choć mecz był zacięty zakończył się zwycięstwem gości. W pierwszym secie UKS gładko wygrał 25:14, ale w drugi i trzecim gra była już wyrównana. Warczanki przez większość setów prowadziły i istniała realna szansa na zwycięstwo lecz zabrakło zimnej głowy by zakończyć spotkanie na własną korzyść. Drugi set WTS kończy wynikiem 20:25 a trzeci 23:25.

W kolejnym meczu rozegranym 18 stycznia drużyna WTS Warka zmierzyła się na wyjeździe z liderem III ligi MUKS Wojskowe Warszawa. Tym razem przeciwniczki postawiły bardzo wysoko poprzeczkę. Pierwszy set WTS przegrał do 12. W drugim dziewczyny nawiązały walkę i początek seta wyglądał obiecująco lecz w dalszej części punktowały głównie rywalki i odniosły zwycięstwo 25:17. Trzeci set wojskowe zakończyły spotkanie na własną korzyść wygrywając 25:14.

Po 9 kolejkach zespół WTS Warka mimo ambitnej postawy i coraz lepszej gry zamyka stawkę w III lidze siatkówki kobiet. Zawodniczki dzielnie walczą z rywalkami i zdobywają niezbędne doświadczenie, miejmy nadzieję, że już niedługo wraz z lepszą grą przyjdą satysfakcjonujące wyniki.