Dwóch wareckich działaczy nominowanych do nagrody Osobowość Roku 2019

Dwóch wareckich działaczy nominowanych do nagrody Osobowość Roku 2019

W bieżącej edycji konkursu radomskiego Echa Dnia nominowanych do nagrody „Osobowość Roku 2019” nominowanych zostało dwóch wareckich działaczy. W kategorii KULTURA nominację uzyskał Dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” Andrzej Zaręba a w kategorii BIZNES – Prezes Stowarzyszenia Sady Grójeckie zarządzającego marką „Jabłka Grójeckie” Maciej Majewski. Głosowanie trwa jeszcze tylko do środy 12 lutego do godz. 21. Zachęcamy do oddania głosu na wareckich działaczy!

Andrzej Zaręba został doceniony za swoją działalność na rzecz rozwoju kultury na terenie Gminy Warka, zaangażowanie społeczne oraz propagowanie zajęć artystycznych w „Dworku na Długiej”. Aby zagłosować, należy wysłać SMS o treści: MKU.451 na numer 72355 (koszt 2,46 brutto).

Maciej Majewski nominowany został za całokształt pracy zawodowej oraz wkład w rozwój lokalnej społeczności, w tym zaangażowanie w promocję żywności ekologicznej. Aby zagłosować, należy wysłać SMS o treści: MKB.96 na numer 72355 (koszt 2,46 brutto).

Udostępnij:
← Nasze jabłka na Fruit Logistica 2020! „Oczami wyobraźni” - sukces wystawy dworkowych Artystów →

Dodaj komentarz