Wielkanocne warsztaty decoupage ODWOŁANE

Wielkanocne warsztaty decoupage ODWOŁANE

W związku z panująca sytuacją w kraju, warsztaty decoupage zostają ODWOŁANE. Niestety z uwagi na tematykę zajęć, nie możemy przeprowadzić ich w późniejszym terminie.

Własnoręcznie wykonane przedmioty zawsze  najbardziej cieszą i  stanowią najpiękniejszy element dekoracji świątecznej. Zbliża się Wielkanoc i chcemy zaprosić Państwa na warsztaty, podczas których  wykonane zostaną  wiosenne pisanki  (duży format 15cm wysokości) z wykorzystaniem techniki serwetkowej, ozdobione samodzielnie wykonanymi kwiatami z foamiranu.  Udekorują one Państwa domy i pomogą stworzyć miłą atmosferę.

Warsztaty odbędą się w 2 grupach 10-osobowych,w dniu 28 marca 2020r. w Dworku na Długiej:

1 grupa w godzinach 9.00-12.00

2 grupa w godzinach 13,00-16,00

Koszt udziału w warsztatach to 30 zł. Liczba miejsc jest jednak ograniczona dlatego warto jak najszybciej zapisać się dzwoniąc pod nr tel. +48 667-22-70, wysyłając maila na adres dworek@dworek.warka.pl lub osobiście odwiedzając „Dworek”.  Organizator zapewnia wszystkie materiały niezbędne d wykonania pisanki. Prosimy jedynie o przyniesienie własnych pasteli olejnych i żelazka.  Wykonane podczas zajęć przedmioty stają się własnością uczestników i mogą być uroczym elementem świątecznych domowych dekoracji.

 

 

 

Udostępnij:
← Zróbmy najpiękniejsze palmy! KONKURS ODWOŁANY 275 „Urodziny Pułaskiego'' →

Dodaj komentarz