Nowe szatnie na Stadionie Miejskim

Nowe szatnie na Stadionie Miejskim

W przerwie miedzy rozgrywkami meczowymi pracownicy CeSiR, przeprowadzili gruntowny remont dwóch szatni dla gospodarzy w budynku Kompleksu Sportowego. Z wyremontowanych szatni będą korzystać seniorzy i drużyny młodzieżowe KS Warka.

Jak wiemy od dużego czasu na terenie wareckiego stadionu trwają prace modernizacyjne. W zeszłym roku kalendarzowym został rozpoczęty gruntowny remont budynku sportowego, a dzięki prowadzonym pracom udało się m.in. odnowić szatnię dla gości, pokój sędziowski i fasadę budynku. Na początku grudnia 2019 r. rozpoczęto kolejny etap remontów, który tym razem dotyczyły dwóch szatni dla gospodarzy. Prace były wykonywane przez konserwatorów CeSiR pracujących na co dzień właśnie na terenie Kompleksu Sportowego, którzy dbają o poprawę wizerunku infrastruktury tego obiektu. Remont szatni obejmował szereg prac takich jak: skucie wszystkich płytek podłogowych i ściennych, demontaż instalacji centralnego ogrzewania, demontaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, zlikwidowanie dwóch kabin prysznicowych, zlikwidowanie jednej kabiny z WC. Po tej wielkiej „demolce” wykonano instalację wodno-kanalizacyjną, przygotowano podłoże pod ułożenie styropianu i instalacji ogrzewania podłogowego. Wykonując wszystkie prace wykończeniowe związane z remontem w/w szatni otrzymaliśmy pomieszczenie  w którym znajduje się sześć natrysków, kabina z WC, kabina z pisuarem, umywalką. Szatnia została uzbrojona w nowe ławki i wieszaki. W szatni seniorów zostały także wymalowane imitacje szafek, a na ścianach pojawiły się nowoczesne grafiki w piłkarskim stylu.

Szatnie i infrastruktura została wyremontowana na wysoki standard, co diametralnie poprawiło estetykę w wewnątrz jak i na zewnątrz pawilonu sportowego. Dyrektor CeSiR Marian Górski, jest przekonany, że nowe szatnie, posłużą zawodnikom przez następne długie lata.

CeSiR Warka

Udostępnij:
← Seniorzy szyją maseczki, teraz również i w Warce! Nie każdy bohater nosi pelerynę →

Dodaj komentarz