Dołącz do WTS Warka!

Dołącz do WTS Warka!

WTS Warka po przerwie powrócił do treningów i rozpoczął budowanie zespołów i przygotowania do sezonu 2020/2021.

Po  prawie 3 miesięcznej przerwie związanej z epidemią Covid-19, spragnieni gry wracamy na parkiet wareckiej hali i rozpoczynam treningi. Obecnie drużyna kobiet i mężczyzn trenuje 3 razy w tygodniu kładąc główny nacisk na przygotowanie ogólnorozwojowe i techniczne.

W czerwcu drużyny skupia się także na budowaniu składów na nadchodzący sezon.

W związku z tym drużyna kobiet Wareckiego Towarzystwa Siatkówki rozpoczyna nabór do drużyny  i zaprasza wszystkie zainteresowane amatorki siatkówki na treningi naborowe. W nadchodzącym czasie odbędą się cztery takie treningi (2 czerwca, 16 czerwca, 26 czerwca i 30 czerwca), wszystkie we wtorek o godzinie 20:00 w hali sportowej CeSiR Warka.  Od kandydatek wymagamy podstawowych umiejętności siatkarskich i ogólnej sprawności fizycznej, a po dołączeniu do drużyny systematyczności w treningach (2 – 3 razy w tygodniu), a także zaangażowania w rozgrywkach III ligi MWZPS i turniejach. Przyjdź, sprawdź się i graj razem z nami!

Ze względów bezpieczeństwa związanej sytuacja epidemiologiczna zachęcamy do wcześniejszego  kontaktu z trenerem w celu potwierdzenia terminu treningu i uzyskaniu informacji o obowiązujących zasadach na terenie hali sportowej i treningu.

W czerwcu rozpoczynamy także nabór do nowo powstałej drużyny kadetów z roczników 2005, 2006 i 2007. Fundamentem drużyny będzie grupa chłopców trenujących do tej pory w PSP nr 2 w Warce pod okiem K. Gruszczyńskiego.

Chłopców, którzy interesują się piłką siatkową i chcieliby dołączyć do drużyny zapraszamy na otwarte treningi, które odbędą się 5 czerwca, 19 czerwca i 25 czerwca, w czwartki o godz. 18:30 w hali sportowej CeSiR.  W tym przypadku także prosimy o wcześniejszy kontakt z trenerem tel. 606 486 531, 500 329 113.

CeSiR Warka

Udostępnij:
← Jabłko na Widelcu w dłoni Kół Gospodyń Wiejskich Autobus relacji Warka-Warszawa uderzył w drzewo (aktualizacja: nie żyje 55-letni kierowca autobusu) →

Dodaj komentarz