Piłkarze walczyli na korcie!

Piłkarze walczyli na korcie!

Na wareckim korcie tenisowym znajdującym się przy Stadionie Miejskim odbył się turniej „Niedoszłych Mistrzów w Tenisie Ziemnym”. Na zaproszenie głównych organizatorów turnieju, którzy również czynnie w nim uczestniczyli – Kamila Witkowskiego i Pawła Maciejewskiego na korcie pojawili się byli zawodnicy i działacze piłkarscy: Sławomir Pietrzyk, Jacek Kacprzak, Tomasz Dutkowski, Sławomir Gaj (były zawodnik Korona Góra Kalwaria), Zbigniew Osiński.

Zmagania wygrał bezapelacyjnie Prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Sławomir Pietrzyk, który pokonał w finale Jacka Kacprzaka – Prezesa Pilicy Białobrzegi i jednocześnie byłego zawodnika Legi Warszawa.

Emocje na korcie były bardzo duże jednak przede wszystkim liczyła się dobra zabawa i wspólne spotkanie piłkarzy w niecodziennej roli. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe puchary z rąk trenera tenisa ziemnego Wojciecha Siwińskiego. Dodatkową niespodzianką dla zwycięzcy Sławomira Pietrzyka była urodzinowa koszulka, którą wręczyli mu z okazji 50-tych urodzin przyjaciele.

Udostępnij:
← 12 sołectw z kolejnymi „Senioralnymi maseczkami”! Siłownia w CeSiR czynna od 10 czerwca na nowych zasadach →

Dodaj komentarz