Optymizm w szeregach KS- u Warka

Optymizm w szeregach KS- u Warka

Piłkarze KS-u Warka mają za sobą pojedynek sparingowy z zespołem Legii Warszawa z Centralnej Ligi Juniorów. W sobotę, 20 czerwca podopieczni Łukasza Wiśnika zremisowali z wymagającym rywalem 2:2. – Był to bardzo pożyteczny sprawdzian – podkreśla Wiśnik.

KS Warka solidnie przygotowuje się do nowego ligowego sezonu, który rozpocznie się już 1 sierpnia. W sobotę, 20 czerwca podopieczni Łukasza Wiśnika w meczu sparingowym chcieli zaskoczyć Legię Warszawa z Centralnej Ligi Juniorów. A jak ten pojedynek ocenia szkoleniowiec KS-u Warka? – Było to ciekawe widowisko. Dla nas jest to spory materiał do analizy. Rywal był z najwyższej półki, jeśli chodzi o młodzieżową piłkę nożną – zaznacza Wiśnik. Nie kryje, że niezwykle istotna jest frekwencja piłkarzy w meczach sparingowych. – W mojej drużynie wystąpiło 22 zawodników – cieszy się trener KS-u Warka.

Przed KS-em Warka kolejne sparingowe konfrontacje. W lipcu rywalem podopiecznych Wiśnika będzie między innymi Ceramika Opoczno. Zapowiadają się bardzo pożyteczne pojedynki. Póki co sporo dzieje się w zespole z Warki, jeśli chodzi o zmiany kadrowe. W szeregach IV – ligowca optymizmu nie brakuje. – Bardzo ważne jest to, że moi podopieczni wrócili do sportowej rywalizacji. Długo czekaliśmy na ten moment – kończy Łukasz Wiśnik.

 

MARCIN KAŹMIERSKI

Udostępnij:
← PO PRZEKĄTNEJ. Kalifornijska Grupa KrakArt - Wystawa w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce V Memoriał Strzelecki im. płk. Dariusza Kossakowskiego →

Dodaj komentarz