Ruszył konkurs dla młodych organizacji pozarządowych

Ruszył konkurs dla młodych organizacji pozarządowych

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. ogłasza konkurs pt. Inicjatywy Lokalne 2020. Beneficjenci konkursu będą mogli pozyskać wsparcie w wysokości 3.000 zł na realizację oddolnej inicjatywy na rzecz dobra wspólnego.

W konkursie mogą startować młode organizacje pozarządowe z powiatu grójeckiego, w szczególności KGW. Wnioski można składać do 10 sierpnia 2020. W konkursie preferowane będą organizacje, które:

  • wzięły udział w szkoleniu dotyczącym planowania projektów i pisania wniosków o dotacje organizowanym przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. w ramach projektu „Powiatowe Centrum Wsparcia Aktywności Lokalnej” w 2020 r.
  • nie uzyskały wcześniej dofinansowania w ramach podobnych konkursów
  • za dobro wspólne uznały jabłko w Największym Sadzie Europy
  • w innych konkursach zorganizowanych przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. rozliczyły się terminowo i poprawnie oraz rzetelnie prowadziły promocję darczyńców w ramach realizowanych inicjatyw.

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. w ramach projektu dofinansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Powiat Grójecki.

Informacje o terminach i formach szkoleń i doradztwa dla organizacji podawane są na bieżąco na Facebooku, w grupie Sieć Społeczników Powiatu Grójeckiego.

Dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w konkursie można pobrać na stronie www.stowarzyszeniewarka.pl

Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

Udostępnij:
← Kochając Pabla ... czyli historia prawdziwa w najbliższym kinie "na Skrzynce" Kino z (Nie)znajomymi już za nami →

Dodaj komentarz