Piłkarskie lato z KS Warka

Piłkarskie lato z KS Warka

W dniach 4-10 lipca Klub Sportowy Warka zorganizował dla chłopców trenujących w grupach rocznikowych 2007-2014 obóz dochodzeniowy.

Zawodnicy przez cały tydzień trenowali na obiektach Stadionu Miejskiego i na Orliku. Dodatkowo zorganizowane zostały różne atrakcje. Uczestnicy akcji zwiedzili Stadion Narodowy, byli w Centrum Nauki Kopernik, w Skansenie Militarnym w Magnuszewie, w Parku Linowym w Pęcławiu, zwiedzili i trenowali na obiekcie Sielanki nad Pilicą. Młodzi piłkarze rozegrali sparingi w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą, ale przede wszystkim stale doskonalili umiejętności piłkarskie. Każda grupa przez tydzień odbyła 12 jednostek treningowych. Na koniec obozu wszyscy wyróżnieni zostali dyplomami i medalami oraz mieli możliwość zabawy na dmuchańcach przygotowanych przez firmę ABC Dziecka.

Ciekawa przygoda dla młodych adeptów futbolu nie udałaby się bez pomocy – i tu kierujemy podziękowania dla: Burmistrza Warki Dariusza Gizki, CeSiR Warka, Restauracji Albero, Auto Kursu, Pawła Maciejewskiego, Jarosława Cendrowicza i oczywiście wszystkich Rodziców chłopców.

Zarząd KS Warka

Udostępnij:
← O mamma mia! Muzyczne kino "na Skrzynce" "Miasto 44"- patriotyczne kino plenerowe na wareckim Rynku →

Dodaj komentarz