Czy Ks Warka pokona faworyta?

Czy Ks Warka pokona faworyta?

W sobotę, 15 sierpnia piłkarze KS-u Warka rozegrają trzeci ligowy mecz w obecnym sezonie.  Zmierzą się na wyjeździe z bardzo mocnym Oskarem Przysucha. Czy podopieczni Łukasza Wiśnika sprawią niespodziankę i zdobędą komplet punktów?

 

Sobotni rywal KS-u Warka w obecnym sezonie pokazuje ogromną siłę. Na inaugurację zremisował 1:1 z Mszczonowianką Mszczonów, ale z Radomiakiem II Radom wygrał aż 9:0. Co więcej, ekipa Pawła Góraka znakomicie rozpoczęła zmagania w Mirax Pucharze Polski. W środę, 12 sierpnia pokonała 10:1 Wisłę Solec. Wydaje się, że Oskar jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w konfrontacji o punkty z KS-em Warka. Dopóki jednak piłka w grze wszystko jest możliwe…

 

Piłkarze z Warki nie zdobyli jeszcze kompletu punktów. Najpierw zremisowali z Hutnikiem Huta Czechy, a później z Mazowszem Grójec. Bardzo ciekawy przebieg miało spotkanie ze wspomnianym Mazowszem. Podopieczni Wiśnika przegrywali 0:1, a jedno „oczko” zdobyli w 90 minucie za sprawą trafienia Głogowskiego. Czy w najbliższą sobotę KS Warka pokusi się o niespodziankę na terenie Oskara?

 

Oskar Przysucha – KS Warka, sobota 15 sierpnia, godzina 14.00.

 

MARCIN KAŹMIERSKI

Udostępnij:
← PoJAZZujmy wspólnie na wareckim Rynku Rusza tegoroczna Szlachetna Paczka! Dołącz do drużyny Super W! →

Dodaj komentarz