Ogłoszenie konkursu „Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy ich dzieciom”

Ogłoszenie konkursu „Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy ich dzieciom”

Fundacja 4F Pomaga i Federacja Funduszu Lokalnego chce podziękować pracownikom służby medycznej za ich niezwykłe zaangażowanie i poświęcenie w walce z koronawirusem.

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. jako jedna z liderów organizacji  pozarządowych w województwie mazowieckim dołączyła się do prowadzenia tego konkursu aby wesprzeć pobliską służbę zdrowia. Na zwycięzców czeka bony podarunkowe na komplet ubrań sportowych firmy 4F o wartości ok. 500zł.

Kto może aplikować do konkursu?

Dzieci i młodzież uczęszczająca do szkół podstawowych, ponadpodstawowych i średnich, których rodzice lub opiekunowie pracują w służbie medycznej jako: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, sanitariusze, salowe, rehabilitanci, fizjoterapeuci, pracownicy administracyjny.

Jak się zgłosić:

Aby zgłosić się do konkursu należy wejść na stronę www.stowarzyszeniewarka.pl. Znajduje się tam Regulamin i link do formularza on-line. Złożoną aplikację przez Internet trzeba wydrukować i wraz z oświadczeniami wysłać podpisany scan. Szczegóły jak złożyć wniosek dostępne są na stronie konkursu.

Zgłoszenia należy złożyć do 6 września 2020 r. Formularz jest prosty. Oprócz danych adresowych  należy odpowiedzieć na 2 pytania „Dlaczego Twoim zdaniem Twój rodzic jest bohaterem?”  oraz „Co Twoim zdaniem znaczy aktywność”. Do Stowarzyszenia W.A.R.K.A. mogą aplikować osoby m.in. z powiatu grójeckiego.

Kiedy będą wyniki?

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w połowie września 2020 na stronie internetowej www.stowarzyszeniewarka.pl. A wręczenie kart podarunkowych nastąpi w połowie października.

Kontakt z koordynatorem: Katarzyna Lenarczyk, klenarczyk@stowarzyszeniewarka.pl

Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

Udostępnij:
← Aktywny finał „Skrzynki Kontaktowej” na wareckim Rynku! 81 lat temu rozpoczęła się najbardziej krwawa wojna świata →

Dodaj komentarz