KS Warka gromi w Mirax Pucharze Polski

KS Warka gromi w Mirax Pucharze Polski

Piłkarze KS-u Warka odnieśli bardzo pewne zwycięstwo w trzeciej rundzie Mirax Pucharu Polski. Podopieczni Łukasza Wiśnika pokonali w środę, 9 września na wyjeździe B- klasowy Postęp Łaziska aż 6:0. Przed IV- ligowcem z Warki kolejny pojedynek. Wydaje się, że wówczas poprzeczka będzie zawieszona znacznie wyżej.

 

KS Warka musiał pokonać rywala, który występuje w B klasie. A co o meczu z Postępem Łaziska mówi dyrektor sportowy KS-u Warka, Kamil Witkowski? – W tym pojedynku liczyło się zwłaszcza to, żeby nasi zawodnicy nie doznali kontuzji. Wszyscy zagrali i z tego się cieszymy – zaznacza Witkowski.  Bohaterem gości był napastnik Rafał Sobczak, który strzelił cztery gole.

 

Przed KS-em Warka kolejny bój pucharowy. Tutaj rywal będzie z pewnością bardzo wymagający. Wydaje się, że póki co rewelacją pucharowych zmagań jest Plon Garbatka- Letnisko, który w trzeciej rundzie wyeliminował Pilicę Nowe Miasto nad Pilicą. A co jeszcze o Mirax Pucharze Polski mówi Kamil Witkowski? – Uważam, że faworytami w obecnej edycji Mirax Pucharu Polski są Oskar Przysucha oraz Pilica Białobrzegi. W tych rozgrywkach robi się ciekawie – podkreśla dyrektor sportowy KS-u Warka.

 

MARCIN KAŹMIERSKI

Udostępnij:
← KS Warka poszedł za ciosem Sieć Aktywnych Seniorów znowu razem →

Dodaj komentarz