KS Warka poszedł za ciosem

KS Warka poszedł za ciosem

Piłkarze KS-u Warka złapali wiatr w żagle w ligowych zmaganiach o punkty. W miniony weekend podopieczni Łukasza Wiśnika poszli za ciosem i rozbili aż 4:0 Radomiaka II Radom. Jest to bardzo cenne i ważne zwycięstwo. Zwłaszcza dlatego, że kilka wcześniejszych pojedynków nie ułożyło się po myśli IV – ligowca z Warki.

Podopieczni Wiśnika musieli pokonać rezerwy Radomiaka Radom choćby dlatego, że jest to zespół, który do tej pory nie zdobył nawet jednego punktu. Przed ekipą z Warki kolejne konfrontacje, które zapowiadają się niezwykle ciekawie.

W najbliższą niedzielę, 20 września KS Warka uda się na mecz do Siedlec, gdzie zmierzy się z miejscową Pogonią II. Kto wie, może rywal zostanie wzmocniony zawodnikami z pierwszej drużyny. Wówczas podopiecznym Wiśnika nie powinno być tak łatwo o kolejny komplet „oczek”. W szeregach zespołu z Warki panuje świetna atmosfera. Także dlatego, że udało się pokonać pierwszą przeszkodę w Mirax Pucharze Polski.

Nie ma wątpliwości, ligowe pojedynki powinny dostarczyć ogromnych emocji. Przed KS-em Warka jeszcze we wrześniu bój z mocną i nieobliczalną Pilicą Białobrzegi. Teraz, kiedy ekipa Wiśnika złapała wiatr w żagle, wszystko powinno wyglądać jeszcze lepiej.

MARCIN KAŹMIERSKI

Udostępnij:
← Kronika policyjna i dwa słowa Komendanta KS Warka gromi w Mirax Pucharze Polski →

Dodaj komentarz