WTS Warka wraca do gry!

WTS Warka wraca do gry!

Od 10 października wystartują rozgrywki siatkarskie w województwie mazowieckim. W tegorocznym sezonie drużyna kobiet WTS INOVATIV Warka wystąpi w III lidze MWZPS. Zaś drużyna mężczyzn WTS KLONDAIK Warka po awansie z IV ligi w nowym sezonie również powalczy o mistrzostwo ligi trzeciej.

Sekcja męska w sezonie 2020/21 zagra w III lidze siatkówki mężczyzn, w której rywalizuje 10 zespołów: WTS Klondaik Warka, UKS Trójka Kobyłka, UKS Iskra Warszawa, GKS Jaguar Wolanów, UKS Herkules Sulejówek, UKS MKS MDK Warszawa, MUKS Volley Płock, UKS Olimp Skaryszew, Len Żyrardów, KS Zawkrze Mława.  Celem zespołu jest utrzymanie się w wyższej klasie rozgrywkowej i zdobycie jak najlepszego miejsca w bieżącym sezonie.

Warecki zespół pierwszy swój ligowy mecz zagra 10 października na wyjeździe z GKS Jaguar Wolanów. Inauguracyjny mecz w Warce odbędzie się 18 października.

W tegorocznym sezonie drużyna kobiet po raz kolejny będzie rywalizować w III lidze siatkówki. Tym razem w lidze będzie rywalizować 10 zespołów: WTS INOVATIV Warka, UKS Esperanto Warszawa, SPS Konstancin-Jeziorna, GLKS Nadarzyn, KS Halinów, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, UKS Lesznowola, UKS Orlęta Raszyn, UKS Olimp Mińsk Mazowiecki, UKS Trójka Kobyłka. Celem sekcji WTS’u w nadchodzącym sezonie jest dalsze zdobywanie doświadczenia ligowego.

Pierwszy sprawdzian żeńska sekcja WTS zaliczy już 27 września podczas II Turnieju o Puchar Dyrektora CeSiR, który odbędzie się w hali sportowej CeSiR Warka. W turnieju weźmie udział 6 zespołów. Zapowiadają się ciekawe widowiska. W związku z tym zapraszamy do hali CeSiR  i kibicowania naszym dziewczynom. Na pierwszy ligowy mecz w Warce zapraszamy 18 października.

Start obu drużyn w kolejnym sezonie nie byłby możliwy bez wsparcia sponsorów i partnerów zespołu. Wareckie Towarzystwo Siatkówki „Warka” już kolejny rok z rzędu wspiera firma KLONDAIK, Urząd Miasta i Gminy Warka, a także Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Swoją współpracę na kolejny sezon przedłużyła także firma fotowoltaiczna INOVATIV – Energia ze słońca, która stała się sponsorem tytularnym drużyny kobiet. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i współpracę!

Poniżej zamieszczamy terminarz ligowych obu drużyn WTS Warka na nadchodzący sezon 2020/2021 i serdecznie zapraszamy na mecze, które już wkrótce będą odbywać się w hali sportowej CeSiR Warka.

CeSiR Warka

 

Udostępnij:
← KS Warka pokonał Pilicę Białobrzegi KS Warka podejmie Pilicę Białobrzegi →

Dodaj komentarz