Nagroda finansowa i Złota Odznaka dla Michałowa

Nagroda finansowa i Złota Odznaka dla Michałowa

Dziesięć tysięcy złotych i Złota Odznaka, to nagrody jakie w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu SKO trafiły do szkoły w Michałowie. Szkoła ta znalazła się w gronie najaktywniejszych placówek w Polsce działających w programie SKO.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego do Publicznej Szkoły Podstawowej w Michałowie dotarła wspaniała wiadomość.

Szkoła zdobyła I miejsce w regionie w Ogólnopolskim Konkursie SKO dla Szkół i Opiekunów organizowanym od wielu lat przez PKO BP. Ale to jeszcze nie wszystko – będąc laureatem etapu regionalnego, PSP w Michałowie, wywalczyła sobie III miejsce w etapie krajowym. Wyróżnienie to jest równoznaczne z nagrodą finansową, która wynosi 10.000 zł.

PKO Bank Polski po raz kolejny udowodnił, że tradycja może iść w parze z nowoczesnością. W organizowanym od ponad 50 lat Konkursie SKO wzięło udział kilkaset szkół podstawowych z całej Polski. Zwycięzcy zostali wyłonieni na podstawie przygotowanych przez siebie elektronicznych prezentacji – kronik. Pokazywały one całoroczne osiągnięcia w dziedzinie edukacji ekonomicznej uczniów.

PKO Bank Polski nagrodził również wybitnych pedagogów – zwycięzców Konkursu dla Opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności, którzy w swojej codziennej pracy wykazują się ponadprzeciętnym podejściem do nauczania ekonomii i finansów. W gronie laureatów znalazła się opiekunka SKO działającego przy PSP w Michałowie – Elżbieta Chojnacka. Otrzymała Złotą Odznakę SKO.

Są to kolejne sukcesy PSP w Michałowie w ramach działalności SKO. Obecnie rozpoczęli już pracę do kolejnej edycji konkursów. Swoje codzienne działania publikują na blogu, który prowadzą na platformie Szkolne Blogi.

PSP Michałów

Udostępnij:
← Wrociszewski Mini-Park czyli „Ogrodowe inspiracje” Seniorzy zwiedzają Jurę Krakowsko – Częstochowską →

Dodaj komentarz