KS Warka w rundzie jesiennej – podsumowanie

KS Warka w rundzie jesiennej – podsumowanie

Piłkarze KS-u Warka mają za sobą rundę jesienną. Na piłkarskich boiskach starali się odegrać znaczącą rolę. Podopieczni Pawła Potenta mają jeden główny cel – utrzymać się w IV lidze. Wydaje się, że przed drużyną trudna druga część sezonu.

Trzeba przyznać, że ligowa rywalizacja w rundzie jesiennej nie była łatwa dla zespołu z Warki. W trakcie zmagań doszło do zmiany na stanowisku trenera. Łukasza Wiśnika zastąpił Paweł Potent. IV- ligowiec z Warki czuje z pewnością niedosyt. Mowa choćby o przegranych konfrontacjach z Pogonią II Siedlce, Prochem Pionki, czy Wilgą Garwolin. Drużyna z Warki miała także bardzo dobre momenty podczas pierwszej części sezonu. Zaskoczyła nawet znacznie wyżej notowaną Pilicę Białobrzegi, wygrywając 4:1.

Rywalizację w rundzie jesiennej KS Warka zakończył na 12 miejscu. Zdobył 14 punktów. Zespół Potenta miał rozegrać pierwszy mecz z rundy wiosennej z Hutnikiem Huta Czechy. Niestety nie doszedł on do skutku. KS Warka ma jeden główny cel – utrzymać się w IV lidze. Rywale zadania z pewnością nie ułatwią.

MARCIN KAŹMIERSKI

Udostępnij:
← Sukces wareckich morsów! KS Warka nie wywalczy Mirax Pucharu Polski →

Dodaj komentarz