Finał Szlachetnej Paczki coraz bliżej!

Finał Szlachetnej Paczki coraz bliżej!

Finał kolejnej edycji Szlachetnej Paczki coraz bliżej. Już w dniach 12 – 13 grudnia będzie miał miejsce Weekend Cudów.

Jak zwykle magazyn w Warce będzie znajdował się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1. Jednak w tym roku finał będzie wyglądał inaczej, niż zwykle.

Tym razem, ze względu na pandemię koronawirusa, darczyńcy nie będą mieli możliwości odwiedzenia rodzin, dla których przygotowują paczki. Wareccy wolontariusze nie będą mogli również poczęstować przybyszy pysznościami, jak miało to miejsce co roku. Wszystkie te obostrzenia związane są jednak z troską o zdrowie samych darczyńców, wolontariuszy i oczywiście rodzin, które otrzymują pomoc.

Pomimo wielu zmian, jakie muszą być wprowadzone w tym roku nie zmieni się najważniejsze – będzie to nadal magiczny czas, pełen wzruszeń i radości. Wolontariusze przygotują magazyn tak, by był on jak najbardziej bezpieczny dla wszystkich odwiedzających go osób. SuperW szykują również dla każdego darczyńcy drobną niespodziankę.

Przygotowania do Weekendu Cudów trwają pełną parą, ale równocześnie wolontariusze nadal odwiedzają potrzebujące rodziny. Jest to ostatni moment, żeby wybrać rodzinę, której chce się pomóc. To naprawdę proste, wystarczy wejść na stronę: www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/

Zaangażuj siebie, znajomych, współpracowników i wspólnie zróbcie mnóstwo dobrego dla ludzi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.

Chcesz pomóc w inny sposób? Masz samochód dostawczy, dysponujesz czasem w finałową sobotę lub niedzielę? Zostań paczkowym kierowcą!

Skontaktuj się z liderką telefonicznie (693-538-707) lub napisz na fanpage na Facebooku Szlachetnej Paczki w Warce.

Ze względu na brak możliwości odwiedzenia rodzin przez darczyńców kierowcy są potrzebni bardziej, niż w poprzednich latach!

Warecka Drużyna SuperW

Udostępnij:
← Niecodzienna rocznica wybuchu Powstania Listopadowego... Nowe inwestycje w Rodzinnych Ogródkach Działkowych →

Dodaj komentarz