Wyniki konkursu „Zacznijmy od podstaw”

Wyniki konkursu „Zacznijmy od podstaw”

Pod koniec grudnia poprzedniego roku ogłoszono wyniki konkursu „Zacznijmy od podstaw” organizowanego przez Fundację 4F Pomaga oraz Federację Funduszy Lokalnych w Polsce wśród których jest Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

Stowarzyszenie było lokalnym partnerem i organem wspierającym akcję, po którego stronie była promocja, rekrutacja i ocena zgłoszeń konkursowych w regionie.

Zadanie konkursowe było stosunkowo proste – uczniowie klas IV-VIII mieli w 100 słowach opisać sport, który chcieliby zacząć uprawiać w 2021 roku.

Z dumą możemy powiedzieć, że dzięki szeroko zakrojonym działaniom promocyjnym i współpracy ze szkołami oraz organizacjami pozarządowymi w regionie obsługiwanym przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. wpłynęło najwięcej zgłoszeń w skali kraju – mówi Andrzej Zaręba, Społeczny Prezes Stowarzyszenia. Jak podkreśla Sekretarz Zarządu Dorota Lenarczyk – Wybór najciekawszych wypowiedzi był nie lada wyzwaniem dla komisji konkursowej. Po skrupulatnej analizie przyznano nagrody dla 26 uczestników a autorką najciekawszej wypowiedzi okazała się Alicja z Michałowa, która marzy o trenowaniu gry zespołowej zwanej Lacrosse.

Nagrody – bony o wartości 500 zł na urania i akcesoria – laureaci mogą wykorzystać w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju.

Organizatorzy konkursu i partnerzy serdecznie dziękują wszystkim młodym uczestnikom za nadesłanie zgłoszeń i życzą mnóstwa sukcesów w realizacji sportowych pasji.

Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

Udostępnij:
← Zabawa karnawałowa u przedszkolaków Rozpoczął się proces powszechnych szczepień przeciw COVID-19 →

Dodaj komentarz