Remont budynku Strzelnicy Miejskiej

Remont budynku Strzelnicy Miejskiej

Trwa gruntowny remont w budynku Strzelnicy Miejskiej w Warce, która od trzech miesięcy funkcjonuje w strukturach Centrum Sportu i Rekreacji.

Pierwszy etap modernizacji, polegający na przeprowadzeniu prac mających na celu  podłączenie pawilonu strzeleckiego do kanalizacji miejskiej, został pomyślnie zakończony. Obecnie trwa remont łazienki, która będzie służyć stowarzyszeniom i klientom strzelnicy.

Jak dotąd udało się połączyć dwa mniejsze pomieszczenia w jedno większe, zainstalować nowe przewody eklektyczne, wymienić glazurę. Pozostaje jeszcze zamontować nową armaturę łazienkową i wyposażenie sanitarne. Łazienka po skończeniu prac będzie nowoczesna i funkcjonalna, a co najważniejsze dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, które często uczestniczą w zajęciach na terenie naszego obiektu.

Ponadto w trackie remontów zostało wydzielone pomieszczenie biurowo-magazynowe w tym magazyn broni dla Stowarzyszenia SWKS, co w perspektywie pozwoli na zlikwidowanie starych pomieszczeń drewnianych i zapewnienie w ten sposób bezpiecznego miejsca na przechowywanie broni i amunicji.

Aktualnie prowadzone są przedsięwzięcia związane z wymianą drzwi. Do tej pory zamontowano nowe wejściowe do biura Stowarzyszenia SWKS i w pomieszczeniu Zarządu KŻR. Zainstalowano także nowe drzwi wyjściowe, które umożliwią użytkownikom bezpośrednie wyjście z pawilonu na tył obiektu wprost na stanowiska strzeleckie.

Równolegle prowadzone są prace związane z wymianą kaloryferów i systemów ogrzewania. Dalsze prace remontowe będę prowadzone w świetlicy i „dużej Sali” budynku strzelnicy.

Mamy nadzieję, że przeprowadzone modernizacje poprawią walory estetyczne i praktyczne obiektu, a także przyczynią się do poprawy jego użytkowania.

CeSiR Warka

Udostępnij:
← Szczepienia czas zacząć 29. finał WOŚP w Warce – inny, ale piękny! →

Dodaj komentarz