KS Warka na remis

Drużyna KS Warka zremisowała na wyjeździe z Zawiszą Sienno 1:1. Bramkę dla wareckiej drużyny zdobył w 66 minucie Bartłomiej Jałocha. Goście wyrównali z rzutu karnego w 80 minucie.

Obecnie nasza drużyna zajmuje 2 miejsce z takim samym dorobkiem punktowym jak LKS Promna. Jednak bilans bezpośrednich spotkań jest dla drużyny z Promnej korzystniejszy. Na szczęście dla naszej drużyny w tej kolejne inne zespoły z czołówki tabeli, oprócz obecnego lidera również traciły punkty. Plon Garbatka-Letnisko zremisował z Iłżanką Kazanów, Polonia Iłża przegrała z KS Potworów a Proch Pionki uległ Pilicy Nowe Miasto nad Pilicą.