Oferta pracy – Stanowisko MAGAZYNIER – GEYER & HOSAJA

Czołowy producent wyrobów gumowych, w tym opon bieżnikowanych do samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych zatrudni do Zakładu w Warce pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Główne zadania:

  • Przygotowanie opon bieżnikowanych do ekspedycji
  • Załadunek opon, oraz rozładunek karkasów i materiałów do bieżnikowania
  • Wydawanie towarów i materiałów zgodnie z dokumentami magazynowymi
  • Magazynowanie wyrobów w miejscach do tego przeznaczonych
  • Utrzymywanie czystości w strefie załadunku i miejscach magazynowania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. zasadniczego
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera
  • Komunikatywności i dyspozycyjności
  • Odpowiednich uprawnień ( wózek widłowy)

Naszym pracownikom Firma oferuje:

  • Pracę w dużej stabilnej organizacji
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Przygotowanie do wykonywanych obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Kandydaci zainteresowani naszą ofertą i spełniający postawione wymagania proszeni są o składanie swoich CV w Biurze Obsługi Klienta Zakładu w Warce, ul. Fabryczna 9, lub mailem na adres: warka@geyer-hosaja.com.pl

Prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 833.”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.