Więcej
  Strona głównaOrganizacjeJCatering z pomocnym sercem

  JCatering z pomocnym sercem

  Za nami prezentacje ośmiu biznesowych „Partnerów” Programu „Działaj Lokalnie 2013” w ramach którego realizowanych jest na terenie powiatu grójeckiego, w tym gminy Warka wiele wartościowych projektów społecznych (ŁAZUCCY, BIOWET S.A.TRANS-MEDAUTO-KURSPRZYBYSZEWSKIKUCZ SERWISKLONDAIK (ZIELONE WINIARY i TUSK DEVELOPMENT). Dziś kolejna firma dla której poza generowaniem zysków ważny jest rozwój lokalnej społeczności i jej aktywizacja – JADŁODAJNIA JACKOWSKI z Grójca.

  Corocznie – od 7 lat, od kiedy realizowany jest ten Program na terenie powiatu grójeckiego angażuje kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lokalnych firm. Pamiętajmy – oni wspierają aktywność społeczną, my jako konsumenci doceniajmy to i wspierajmy rozwój takich firm. W tej edycji „Działaj Lokalnie” m.in. dzięki zaangażowanym społecznie firmom udało się wesprzeć aż 20 bardzo wartościowych lokalnie projektów. Jeśli chcesz się z nimi zapoznać – kliknij tu (http://www.stowarzyszeniewarka.pl/?p=5006).

  Firmy pomagają w realizacji Programu na trzech poziomach – w największym „Partnerzy Strategiczni”, w nieco mniejszym – „Partnerzy” i w jeszcze nieco mniejszym – „Sponsorzy”. Jeśli chcesz poznać wszystkich biznesowych partnerów – kliknij tu (http://www.stowarzyszeniewarka.pl/?page_id=5021).

  04 - Biznesowi Partnerzy - Jadlodajnia Jackowski - Grojec

  JCatering – Jadłodajnia, której założycielem i właścicielem jest Paweł Jackowski powstała w 1991 roku i w swojej ofercie ma szeroki wachlarz gotowych posiłków na każdą porę dnia oraz wybór wyrobów garmażeryjnych i oczywiście napojów. Od roku 2001 Firma w odpowiedzi na potrzeby klientów rozszerzyła swoją działalność o catering, a dla swoich odbiorców przygotowuje gorące posiłki, które dowozi do domów i firm na terenie powiatu grójeckiego. Najważniejsze jest przecież zadowolenie klienta.

  Jednak JCatering otworzyła się także na wymagające tereny organizacji imprez od strony zaopatrzenia spożywczego – pomaga i organizuje w całości catering na imprezy okolicznościowe odbywające się w lokalach i domach klientów, dzięki czemu niejedno wesele, imieniny czy nawet studniówka były udane. W letnim sezonie firma proponuje organizację imprez w plenerze – posiada własne namioty na 150 osób, grille, rollbary, oraz całe wyposażenie niezbędne do spędzenia czasu na powietrzu w otoczeniu zapachów pieczonego mięsa czy smacznych szaszłyków – nikogo więc nie dziwi, że ta usługa cieszy się dużą popularnością.

  JCatering nie zamyka się na potrzebujących, w każdej z 15 szkół i każdym z 5 przedszkoli, w których oferuje swoje usługi, firma podjęła się opieki nad czwórką dzieci, którym nie przysługuje pomoc socjalna, a które tej pomocy jednak potrzebują. W ten sposób brzuchy wszystkich dzieci w szkole mogą być pełne i zadowolone.

  Z resztą, opinie klientów mówią same za siebie – posiłki przygotowywane tylko w firmie, z najświeższych składników.

   

  JADŁODAJNIA – Paweł Jackowski
  ul.Piłsudskiego 59, 05-600 Grójec
  kom. 0 607 659 617, 0 500 070 028
  tel./fax +48 48 670 79 03

  catering@jcatering.pl
  www.jcatering.pl

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE