Więcej
    Strona głównaBlogiSprzątanie brzegów rzeki w Warce

    Sprzątanie brzegów rzeki w Warce

    Trzynastego kwietnia, już po raz czwarty wzięliśmy udział w Operacji Czysta Rzeka – ogólnopolskiej akcji sprzątania brzegów rzek, wód wszelkich i ich okolic. W tym roku, jak i w poprzednich latach oczyszczaliśmy okolice Skweru Morsa nijako z obowiązku, bowiem w tej akcji od samego początku udział biorą nasze morsy oraz przyjaciele, którzy chętnie dołączają do zbiórki. Tradycyjnie zebraliśmy sporo różnego rodzaju suchych śmieci – butelki, części RTV AGD, części samochodowe czy elementy instalacji sanitarnych (blisko 50 worków).

    W akcji oczyszczania brzegów Pilicy wzięło udział około 40 osób; często rodziny z dziećmi, a niektórzy pomagają nam już czwarty raz – tak jak Bartek i Karolina Fruba. Bardzo dziękujemy za Waszą pracę i poświęcony czas w niedzielny poranek, i trzeba podkreślić, że jak zwykle mieliśmy szczęście i dopisała nam super pogoda i fajni ludzie.

    Za wsparcie działań serdecznie dziękujemy ZUK Warka.

    Dziękuję

    Mors Kronikarz

    Redakcja Warka24.pl
    Redakcja Warka24.pl
    Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

    NAJPOPULARNIEJSZE