Więcej
  Strona głównaWiadomościTragiczny wypadek na Puławskiej

  Tragiczny wypadek na Puławskiej

  W dniu wczorajszym pod wieczór pomiędzy Warką a Piasecznem (500 m od „witacza” Warki) doszło do tragicznego wypadku. Kierujący Oplem, mieszkaniec wielkopolski potrącił ze skutkiem śmiertelnym na drodze 39-latka z woj. świętokrzyskiego, który w gminie Warka był zatrudniony do pracy sezonowej. Z wstępnych ustaleń Policji wynika, iż kierowca nie był pod wpływem alkoholu. Jeśli chodzi o pieszego nie ma jeszcze gotowych ekspertyz.  Na pewno do wypadku przyczynił się brak widoczności.

  Policja w Warce od kilku tygodni apeluje o wzmożone bezpieczeństwo na drogach. Akcja prowadzona jest z wareckimi parafiami, w których proboszczowie rozdają mieszkańcom odblaski.  Kolejna odsłona akcji już w tą niedzielę. Szczególnie zachęcamy osoby starsze, które poruszają się po zmroku do wyposażenia się w odblaski. Można je będzie nabyć w kancelarii parafialnej.

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE