Więcej
  Strona głównaInstytucjeZobacz defiladę czołgów

  Zobacz defiladę czołgów

  Zarząd Koła Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego zaprasza w niedzielę 10 sierpnia na wycieczkę autokarową do Studzianek Pancernych na uroczystości 70. rocznicy walk na przyczółku warecko-magnuszewskim.

  Dzięki wsparciu samorządu Warki wyjazd jest bezpłatny a atrakcji z okazji tej okrągłej rocznicy organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji w tym: pokaz natarcia czołgów T-34, pierwszą od 50 lat i drugą w historii defiladę czołgów w Studziankach (w defiladzie udział wezmą czołgi i pojazdy historyczne oraz współczesne używane przez Wojsko Polskie). Więcej o atrakcjach „Pikniku Historycznego” w Studziankach Pancernych przeczytać można TU!

  Zgłoszenia na wyjazd (dorośli lub dzieci z dorosłymi) można dokonać do 8 sierpnia pod numerami telefonów: 606-886-468 (Jan Rybarczyk), 513-187-987 (Jerzy Kołodziejski), +48 670 10 68 (Józef Skrzypczak).

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE