Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWarsztaty dla małżeństw w Dworku

  Warsztaty dla małżeństw w Dworku

  „Dworek na Długiej” w Warce wspólnie z „Domowym Kościołem” gałęzią rodzinną Ruchu Światło-Życie organizuje w niedzielę 25 listopada o godz. 16:00 multimedialne warsztaty małżeńskie pt. „Nawigacja w rodzinie”.

  W czasach powszechnie stosowanej w naszych samochodach nawigacji satelitarnej (GPS) nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest wiedzieć: gdzie i jaką drogą należy podążać, zwłaszcza, jeśli prowadzimy nią współmałżonka i dzieci. Dlatego wszystkie małżeństwa, od świeżo poślubionych, przez tych z kilku – kilkunastoletnim doświadczeniem, aż do tych z bagażem złotych godów zapraszamy do Nawigacji w Rodzinie.

  Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wszystkich małżonków chcących wziąć udział w warsztatach prosimy o wcześniejsze zapisanie się w Dworku na Długiej (mail dworek@dworek.warka.pl, tel. +48 6672270). Pozwoli to jednocześnie organizatorom na przygotowanie odpowiedniej liczby materiałów szkoleniowych. Koszt warsztatów to dobrowolna darowizna, którą będą mogli przekazać małżonkowie po zakończeniu spotkania.

  Warto już dziś zarezerwować sobie niedzielne popołudnie 25 listopada. Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 16:00 i będą trwały ok. 2,5 godziny. Zapewniamy, że nikomu czas nie będzie się dłużył. Dodatkowo na wszystkich czeka miła atmosfera, kawa, herbata oraz słodkie „co nieco”. Jest to kolejne już działanie realizowane przez warecki dom kultury w ramach projektu „Kibicuj Rodzinie”. Małżeństwa mogły uczestniczyć już w dwóch specjalnych pokazach filmowych – Ogniootporny” i „Odważni” połączonych z rozważaniami dotyczącymi problematyki filmów.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE