Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejPretekst żeby spotkać „Persefonę”

  Pretekst żeby spotkać „Persefonę”

  Przygotować spektakl teatralny to spore wyzwanie ale przygotować spektakl, który zbiera laury od publiczności i którego publiczność się domaga to prawdziwy sukces. Taki sukces odniosła grupa teatralna Pretekst działająca przy „Dworku na Długiej” w Warce. Spektakl „Persefona”, który młodzież przygotowywała w ubiegłym roku szkolnym, nie dość że cieszy się uznaniem lokalnych widzów, to jeszcze zdobył wyróżnienie podczas II Mazowieckiego Festiwalu Teatrów Szkolnych im. Wojciecha Siemiona w Grójcu, a 26 listopada zostanie zaprezentowany na Festiwalu Sztuka Działa w Warszawie.

  By podziękować widzom za uznanie i docenienie całorocznych wysiłków grupa teatralna Pretekst, pod kierownictwem Anny Łobody, jeszcze raz zagra „Persefonę” na scenie „Dworku na Długiej”. Zapraszamy w piątek 21 listopada na ostatni warecki pokaz o godz. 18.00. Młodzi aktorzy wcielą się w role greckich bogini, a widzowie prześledzą ich losy, przeżywając razem z nimi ich smutki, radości i tęsknoty, a także przekonają się jak radzą sobie z przeciwnościami losu.

  Z uwagi na specyficzny charakter spektaklu liczba miejsc jest ograniczona, dlatego po darmowe wejściówki należy zgłaszać się do „Dworku na Długiej”.

  Plakat - Persefona JPEG

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE