Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejNiesamowite Dinozaury z Polski

  Niesamowite Dinozaury z Polski

   

  Spotkanie WAW 15 listopada w Dworku na Długiej poświęcone było czasom, kiedy człowieka na Błękitnej Planecie jeszcze wcale nie było. Badacz prahistorii, paleontolog – dr Tomasz Jarosław SULEJ – poprowadził naszych słuchaczy bezpiecznymi ścieżkami pośród ogromnych i małych stworzeń, które nie koniecznie miały ochotę nas pożerać, ale też wcale nie okazywały skłonności do ucieczki przed ludźmi. Chowają się przed nami tylko wszystkie te zwierzaki, które miały nieszczęście bliżej nas poznać.

  DR SULEJ zaprezentował nam także kilka oryginalnych kości zwierząt prehistorycznych – wbrew zasadom obowiązującym we wszystkich muzeach, każdy mógł brać je w ręce i oglądać z bliska. Wzbudziło to zachwyt zarówno malutkich pierwszoklasistów (oczywiście z WROCISZEWA!) jak też naszych zacnych seniorów i innych wiernych, stałych słuchaczy Wareckiej Akademii Wiedzy.

  Zapraszamy zatem na kolejne spotkania – najbliższe już 22 listopada , jak zawsze o 1730.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE