Strona głównaWiadomościOstrołęka (S)KOntra Michałów

Ostrołęka (S)KOntra Michałów

Uczniowie dwóch szkół podstawowych z gminy Warka, tj. z Ostrołęki i z Michałowa rywalizowali ze sobą w czterech konkursach matematycznych. Od marca do maja br. każda klasa od 2 do 5 pisała test, który wyłonił najlepszych matematyków. Oprócz laureatów konkursów, wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez PKO Bank Polski z racji tego, iż obydwie szkoły należą do programu SKO.

W konkursie Super Bankier dla klas drugich dwóch uczniów z PSP Michałów uzyskało 1. miejsce, ich kolega zdobył 2. miejsce, a ich koleżanka była trzecia. Konkurs dla klas trzecich, Rachmistrz, wyłonił ucznia ze szkoły w Michałowie jako zdobywcę 1. miejsca. Natomiast trzy uczennice PSP w Ostrołęce zdobyły 2. miejsce, a trójka ich kolegów mogła się pochwalić 3. miejscem. Zarówno w konkursie dla klas czwartych, Mistrz Liczydełko, jak i w konkursie dla 5-klasistów, Super Matematyk, 1. miejsce uzyskali uczniowie ze szkoły w Michałowie, a 2. i 3. pozycję na podium zajęli uczniowie ze szkoły w Ostrołęce.

Brawa dla zwycięzców i podziękowania dla PKO Banku Polskiego za atrakcyjne nagrody dla uczniów!!!