Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na Długiej„Chemia”, „Steve Jobs”, „Hotel Transylwania 2” i inne hity kinowe w Warce...

  „Chemia”, „Steve Jobs”, „Hotel Transylwania 2” i inne hity kinowe w Warce już 15 listopada!

  W niedzielę 15 listopada sala wareckiej Ochotniczej Straży Pożarnej znów zamieni się w salę kinową… Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema prezentuje dla wareckich wielbicieli kina bardzo ciekawe propozycje:

  9:30 – Chemia (seans dla mam z dziećmi)

  12:30 – Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

  14:45 – Hotel Transylwania 2

  16:30 – Karbala

  18:45 – Chemia

  20:45 – Steve Jobs

  Po raz pierwszy w Warce zostanie zorganizowany specjalny seans dla mam z dziećmi. Co to oznacza? Podczas projekcji filmu „Chemia” o godz. 9:30 pojawią się specjalne elementy świetlne pozwalające na obserwację dzieci, przewijak, zabawki czy cichszy dźwięk. Obecne będą również animatorki, które pomogą w opiece nad dziećmi. Serdecznie zapraszamy na ten seans wszystkie mamy ze swoimi pociechami!

  Bilety można zarezerwować przez internet (linki dostępne poniżej przy opisie każdego z filmów), telefonicznie pod nr tel. (22) 357 78 00 od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00 – 15:00, bądź w kasie kina 15 listopada (kasa czynna od godz. 9:00). Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać co najmniej pół godziny przed startem seansu. Przedsprzedaż on line kończy się na 24h przed startem seansu.

  Na filmową niedzielę w Warce zaprasza „Outdoor Cinema” oraz „Dworek na Długiej”. Partnerem pokazów jest OSP Warka.

  „Chemia”

  Dramat/ obyczajowy, 2D PL, ograniczenia wiekowe: od 15 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób), czas trwania: 105 minut, zwiastun: https://youtu.be/r3MqosyhAiM, teledysk: https://youtu.be/HSyCtsQo1vM

  Opis: Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być.

  Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz – założycielki Fundacji Rak’n’Roll. Reżyserem filmu jest Bartek Prokopowicz. W rolach głównych znakomici Agnieszka Żulewska („Bejbi Blues”) Tomasz Schuchardt („Jesteś Bogiem”), Danuta Stenka oraz Eryk Lubos. Autorem zdjęć jest Jeremi Prokopowicz („Herkules”, „Wenus w futrze”, „Rzeź”).

  Zarezerwuj bilet tu:

  9:30 (seans dla rodziców z dziećmi)

  https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/chemia-12269/141744-bilety-na-film

  18:45 

  https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/chemia-12269/141745-bilety-na-film

  „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”

  Familijny/ przygodowy, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: b.o., cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób), czas trwania: 111 minut, zwiastun: https://youtu.be/OY69aOsdvRs

  Opis: Piotruś. Wyparawa do Nibylandii to nowe podejście do historii klasycznych postaci stworzonych przez J.M. Barriego. Film opowiada historię osieroconego chłopca, który trafia do magicznej Nibylandii. Będzie się tam bawił i stawiał czoła niebezpieczeństwom, a w końcu odkryje swoje przeznaczenie — zostanie bohaterem, którego już na zawsze wszyscy będą znali jako Piotrusia Pana.

  Zarezerwuj bilet tu:

  https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/piotrus-wyprawa-do-nibylandii-2d-12403/141746-bilety-na-film

  „Hotel Transylwania 2”

  Komedia/ familijny/ animacja, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: b.o., cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób), czas trwania: 89 minut, zwiastun: https://youtu.be/Ql2paQhEyMA

  Opis: Paka Draca powraca! I ma się lepiej niż kiedykolwiek! Zarząd Hotelu Transylwania zmienił nieco regulamin i teraz pośród upiorów mogą w nim mieszkać także ludzie. No, ci nieco bardziej odważni ludzie. Ale Drac nie wszystko widzi w różowych (czy może raczej czarnych) barwach, obawia się bowiem, że jego półczłowieczy-półwampirzy wnuk nie przejawia symptomów wampira… Zamierza więc, łącząc siły z Frankiem, Murrayem i Griffinem, poddać go wampirzemu treningowi.

  To jednak nie wszystko. Hotel zapragnął odwiedzić Vlad, bardzo, bardzo, bardzo stary (i staroświecki) ojciec Draca. Sytuacja komplikuje się, gdy Vlad dowiaduje się, że jego wnuk nie jest wampirem czystej krwi, a Hotel Transylwania mogą odwiedzać ludzie…

  Zarezerwuj bilet tu:

  https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/hotel-transylwania-2-2d-12439/141747-bilety-na-film

  „Karbala”

  Wojenny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: od 15 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób), czas trwania: 115 minut, zwiastun: https://youtu.be/yFTZoHtuct4

  Opis: Środek wojny w Zatoce Perskiej. 3 kwietnia 2004 roku do irackiego miasta Karbala przybywają pielgrzymi celebrujący święto Aszura. Niespodziewanie, w pełnym ludzi mieście, dochodzi do zamachów, które poprzedzają atak na strategiczny City Hall – siedzibę lokalnych władz i policji. Na placu boju pozostaje jedynie, pozbawiona wsparcia, garstka polskich i bułgarskich żołnierzy.

  Dochodzi do jednej z najbardziej bohaterskich bitew Polaków po II wojnie światowej. Stając oko w oko ze śmiercią, polscy żołnierze przeżywają 4 dni piekła. Heroiczna postawa, determinacja i wola walki sprawiają, że polsko-bułgarska formacja nie tylko wygrywa bitwę, ale wychodzi z niej bez straty jednego żołnierza.

  „Karbala” to film przywracający pamięć o najnowszych polskich bohaterach, których zwycięstwo w obronie City Hall przez długi czas owiane było tajemnicą. Film ujawnia kulisy polskiej misji w Iraku. Wojna to nie tylko walka z wrogiem, ale przede wszystkim z własnym strachem.

  Obrona City Hall jest jeszcze nieodkrytym fragmentem najnowszej historii polskiej armii. Tajemnice ściśle tajnej operacji odkrywa przez widzami reżyser Krzysztof Łukaszewicz („Żywie Biełaruś!”, „Lincz”). Film inspirowany jest prawdziwą historią ppłk. Grzegorza Kaliciaka, który, dowodził oddziałem polskich i bułgarskich żołnierzy w Karbali. Jako uczestnik tamtych wydarzeń był również konsultantem merytorycznym filmu.

  Zarezerwuj bilet tu:

  https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/karbala-12270/141748-bilety-na-film

  „Steve Jobs”

  Biograficzny, 2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: TBA, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób), czas trwania: 122 minuty, zwiastun: https://youtu.be/_q8ohRb0nYQ

  Opis: Życie Steve’a Jobsa to właściwie gotowy scenariusz filmowy. Walka o przetrwanie, wyścig z czasem, genialny umysł i pomysły, które zrewolucjonizowały rzeczywistość XX i XXI wieku. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Danny Boyle, laureat Oscara za film „Slumdog. Milioner z ulicy” oraz reżyser tak kultowych filmów jak „Trainspotting”, „Niebiańska plaża” czy „28 dni później”. Scenariuszem zajął się Aaron Sorkin, zdobywca Nagrody Akademii za „The Social Network”.

  Film zabierze nas w miejsca, w których tworzyły się podwaliny dzisiejszej elektroniki i technologii nowej generacji. Zobaczymy walkę z czasem, który Jobs musiał wyprzedzić, abyśmy dziś korzystali z rozwiniętej technologii komputerowej. Twórcy filmu zapowiadają, że poznamy również intymny portret geniusza, ojca rewolucji technologicznej.

  W filmie zobaczymy Michaela Fassbendera w roli tytułowej oraz laureatkę Oscara Kate Winslet, a także Setha Rogena i Jeffa Danielsa.

  Zarezerwuj bilet tu:

  https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/steve-jobs-12457/141749-bilety-na-film

  kino 15 listopada

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE