Rozświetlona Warszawa

CeSiR 11 grudnia 2015
Rozświetlona Warszawa

Studenci UTW oraz dzieci ze Świetlicy Opiekuńczo – Wychowawczej działających w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce w dniu 10 grudnia udali się na wycieczkę do Warszawy.

W zaczarowany świat wchłonęła już nas przepięknie ozdobiona w świąteczne motywy Galeria Arkadia, gdzie młodsi razem z wychowawcą i dyrektorem CeSiR  obejrzeli piękny film wyciskający łzy pt. „Dobry Dinozaur”, a seniorzy poszli na najczęściej oglądany film polski „Listy do M2”. Jedni i drudzy przez cały pobyt w Warszawie miło wspominali  obejrzane seanse i piękną muzykę.

Następnie aby nabrać sił na dalsze spacerowanie grupa udała się do MC Donalda na posiłek regeneracyjny . Oczywiście były to  tradycyjne zestawy dziecięce z niespodzianką  – pięknymi maskami -okularami.

Kulminacyjnym  punktem wycieczki było wyruszenie na szlak zaczarowanej Warszawy – Traktem Królewskim w świątecznej odsłonie. Grupa pojechała pod Arkady Kubickiego gdzie następnie schodami wchodziła na Plac Zamkowy . Tu zaskoczenie dla dzieci, piękne gwiazdki i ozdoby świąteczne , które odbijały się na murach Zamku Królewskiego. I najwyższa choinka w Warszawie – 27 metrowa.  Dzieci oglądały, obiegały ją i dotykały elementów świecących.

Dalej wyruszyli Krakowskim Przedmieściem w stronę Nowego Świata wzdłuż rozświetlonych drzewek i pięknych parasolek królewskich ozdobionych bombkami. Niestety zrobiło się późno i był czas wracać do domu. Wycieczkowicze wsiedli do busa i dalsze oglądanie odbyło się już zza okien samochodu. Trakt Królewski aż do Wilanowa został zaliczony . Po 22 dotarliśmy pod CeSiR pełni wrażeń i zaczarowani świątecznym nastrojem.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wycieczki: http://www.cesir.warka.pl/pad/index.php?c=article&id=75

Udostępnij:
← Legion najlepszy podczas VI Memoriału Szóste sportowe wspomnienie Daniela Malinowskiego →

Dodaj komentarz