Nadchodzi kolejny „Dobry Wieczór”

Nadchodzi kolejny „Dobry Wieczór”

„Dobry Wieczór” staje się powoli tradycją. 27 lutego, tym razem nie w piątek ale w sobotę, o godzinie 18, już po raz trzeci spotkamy się w Dworku z poezją, pięknem i piosenką poetycką.

Przekonani, o tym  że spotkania ludzi którzy kochają poezję mają wielkie znaczenie, o tyle szczególne, że bazujemy głównie na dziełach i aktywności lokalnych twórców serdecznie zapraszamy wszystkich którzy piszą wierszę, lubią je czytać czy recytować do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wieczorze, na który zaplanowane są kolejne projekcje wierszy naszych artystów.

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy „Dobry Wieczór” to niebywała szansa do zaprezentowania swojego talentu. Jeśli chciałbyś/chciałabyś, aby Twoja twórczość dotarła do większego grona odbiorców już dziś wyślij nam swoje zgłoszenie pod adres dworek@dworek.warka.pl, a „Dobry Wieczór” może stać się Twoim wieczorem autorskim, co za tym idzie jednym z lepszych wieczorów Twojego życia!

Dopełnieniem artystycznego uniesienia stanie się spotkanie poetycko – muzyczne Dariusza Rączki i Tadeusza Knyziaka w ramach cyklu „dWorek z Piosenką”, które odbędzie się bezpośrednio po „Dobrym Wieczorze”.

16.02.27 - DW - Plakat zm

Udostępnij:
← Kino Grójec: Zaproszenie na "Odlotową przygodę" Czas podsumować „Ferie w muzeum” →

Dodaj komentarz