Więcej
  Strona głównaOrganizacjeSukces zawodniczki UKS Olimpic

  Sukces zawodniczki UKS Olimpic

  W dn. 20-21.02.2016 w Kozienicach odbyło się XIV Grand Prix Puchar Polski w pływaniu. Zgodnie z tradycją pierwsze GP w pływaniu odbywa się w Kozienicach na basenie 25m, gromadząc całą polską czołówkę pływacką. W tym roku zawody zgromadziły wyjątkowo dużo liczbę zawodników, bo prawie 500. Reprezentacja klubu UKS Olimpic Warka złożona z 6 osób wystartowała w składzie: Natalia Kościanek Aneta Chmielewska, Karolina Chojecka, Aleksandra Cieplak, Wiktor Kasprzak (rocznik 2002 debiut w zawodach GP), Daniel Witan. Szczególnie udane zawody zaliczyła Aleksandra Cieplak rocznik 2001, która w 7 startach ustanowiła 6 nowych rekordów życiowych, a w sprincie na 50m stylem motylkowym zajęła 3 miejsce przegrywając tylko z wielokrotną mistrzynią Polski Aleksandrą Urbańczyk (rocznik 1987) i Natalią Fryckowską r. 1999. Ola Cieplak pokonała wiele dużo starszych od siebie i utytułowanych zawodniczek.

  Nowe rekordy życiowe ustanowiły Natalia Kościanek, Aneta Chmielewska, Karolina Chojecka oraz najmłodszy debiutant na zawodach tej rangi Wiktor Kasprzak.

  Osiągnięte wyniki to w dużej mierze efekt zgrupowania sportowego w czasie ferii, które odbyło się w obiektach ośrodka sportu w Ostrowcu Świętokrzyskim. W zgrupowaniu wzięło udział 16 zawodników i 2 trenerów.

  Zgrupowanie zostało dofinansowane ze środków własnych klubu w wysokości 2300zł. Część kwoty dofinansowaną w wysokości 800zł zawdzięczamy sponsorowi firmie FORMEDPLUS.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE