Więcej

  Spotkanie w podziemiach…

  W tym roku Gala podsumowująca 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warce odbyła się w nietypowym miejscu – Sezam da Club. 25 lutego w podziemiach kultowej wareckiej restauracji „Zajazd na Winiarach” spotkali się wolontariusze WOŚP oraz zaproszeni goście. 

  Zaskoczenie wystrojem wnętrza byłoogromne. Jaskrawe światła, cienie i mroczny klimat dawał do myślenia. Wszystkich entuzjastycznie witał konferansjer Łukasz Rejer, który zapewniał, że to nie pomyłka i tu właśnie odbywać będzie się Gala WOŚP Warka. Po krótkim podsumowaniu 24. finału rozdane zostały prezenty dla najaktywniejszych wośpowców, a w między czasie wszyscy podpisywali się na dużej tablicy ze zdjęciem tegorocznych wolontariuszy, która zawiśnie w Dworku na Długiej. Ku zaskoczeniu wszystkich spontanicznie dwie uczennice Agnieszka Poruszek i Marianna Dąbrowska wyrecytowały wspaniałe wiersze – co dodało surrealizmu całemu wydarzeniu.  Drugą część spotkania uświetnił występ Kudłatego Soundsystem i DJ Patologic. Artyści nie tylko zaprezentowali elektroniczne brzemienia, ale również włączyli w występ publiczność. Każdy chętny mógł spróbować zasiąść za sprzętem didżejskim oraz zaprezentować się jako MC. Mamy nadzieję, że kolejne wareckie finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyniosą jeszcze więcej dobrej zabawy,
  a przede wszystkim korzyści dla potrzebujących. Pamiętajmy, że za rok 25. finał, który planujemy zorganizować w jeszcze większym zakresie.

  Warecki sztab WOŚP w imieniu własnym oraz wolontariuszy dziękuje wszystkim instytucjom i firmom, które pomogły w organizacji 24. finału w Warce:

  -Pizzeria Albero
  -OPTIMA Marcin Majewski
  -Pracownia Fotograficzna BABSKIM OKIEM
  -Zajazd na Winiarach

  Dziękujemy w szczególności:

  – Kamili Gostkowskiej (Szef Sztabu)
  – Wiktorii Szeląg
  – Karolinie Kowalskiej
  – Janowi Marchockiemu
  – Arkowi Parysowi
  – Marcinowi Majewskiemu
  – Łukaszowi Rejerowi
  – Luizie Lutek
  – Kamili Witkowskiej
  – Magdzie Firlik
  – Maćkowi Leszko

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE