TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaOrganizacjeJCatering... żywią i pomagają

JCatering… żywią i pomagają

Od ponad dwóch tygodni na portalu warka24.pl trwa prezentacja Firm, które poza własnym rozwojem myślą również o środowisku w którym istnieją i wspierają jego rozwój poprzez program małych grantów „Działaj Lokalnie”. To m.in. dzięki właśnie takim Firmom możliwe było wsparcie aż 19 bardzo wartościowych lokalnie projektów w ramach zakończonej niedawno edycji Programu (poznaj projekty i wszystkich partnerów – kliknij tutaj).

Zaprezentowaliśmy już 4 “Partnerów GOLD” – TRANS-MED Dariusz Witkowski (kliknij tutaj), Firmę PRZYBYSZEWSKI z Konar (kliknij tutaj), Firmę DELTIMA (kliknij tutaj) oraz Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o. (kliknij tutaj). Piątym Partnerem GOLD “Działaj Lokalnie” jest społeczny prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A. i jednocześnie Radny Powiatu Grójeckiego Andrzej Zaręba, który swoje diety, otrzymywane w czasie pobytu zagranicą przekazywał m.in. na Program “Działaj Lokalnie”.

Kolejną grupą wspierającą rozwój lokalny są Partnerzy SILVER, spośród których zaprezentowaliśmy już 2 – ZAJAZD NA WINIARACH (kliknij tutaj) i ŁAZUCCY – GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE – Katarzyna Łazucka-Cegłowska (kliknij tutaj).

Kolejnym Partnerem SILVER jest firma JCatering – Jadłodajnia – Paweł Jackowski.

JCatering

JCatering – Jadłodajnia, której założycielem i właścicielem jest Paweł Jackowski powstała w 1991 roku i w swojej ofercie ma szeroki wachlarz gotowych posiłków na każdą porę dnia oraz wybór wyrobów garmażeryjnych i oczywiście napojów. Od roku 2001 Firma w odpowiedzi na potrzeby klientów rozszerzyła swoją działalność o catering, a dla swoich odbiorców przygotowuje gorące posiłki, które dowozi do domów i firm na terenie powiatu grójeckiego. Najważniejsze jest przecież zadowolenie klienta.

Jednak JCatering otworzyła się także na wymagające tereny organizacji imprez od strony zaopatrzenia spożywczego – pomaga i organizuje w całości catering na imprezy okolicznościowe odbywające się w lokalach i domach klientów, dzięki czemu niejedno wesele, imieniny czy nawet studniówka były udane. W letnim sezonie firma proponuje organizację imprez w plenerze – posiada własne namioty na 150 osób, grille, rollbary, oraz całe wyposażenie niezbędne do spędzenia czasu na powietrzu w otoczeniu zapachów pieczonego mięsa czy smacznych szaszłyków – nikogo więc nie dziwi, że ta usługa cieszy się dużą popularnością.

JCatering nie zamyka się na potrzebujących, w każdej z 15 szkół i każdym z 5 przedszkoli, w których oferuje swoje usługi, firma podjęła się opieki nad czwórką dzieci, którym nie przysługuje pomoc socjalna, a które tej pomocy jednak potrzebują. W ten sposób brzuchy wszystkich dzieci w szkole mogą być pełne i zadowolone.

Z resztą, opinie klientów mówią same za siebie – posiłki przygotowywane tylko w firmie, z najświeższych składników.

JADŁODAJNIA – Paweł Jackowski
ul.Piłsudskiego 59, 05-600 Grójec
kom. 0 607 659 617, 0 500 070 028
tel./fax +48 48 670 79 03

catering@jcatering.pl
www.jcatering.pl

 

Pozostali Partnerzy “Działaj Lokalnie 2015”:

04 - Biznesowy Partner Strategiczny - 01 - Trans-Med - Warka

04 - Biznesowy Partner Strategiczny - 04 - Przybyszewski - Konary zm

03 - Partnerzy GOLD - deltima

03 - Partnerzy GOLD - ZUK

04 - Partnerzy SILVER - ZAJAZD

05 - Biznesowi Partnerzy - 03 - Łazuccy - Jasieniec zm

 

Poprzedni artykułRemisowe historie
Następny artykułNasi rekonstruktorzy bronili Olszynki
Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE