Dobrze powiedziane

Dobrze powiedziane

21 i 22 kwietnia odbył się w radomskiej „Kuźni Artystycznej” koncert laureatów XXXII Małego  Konkursu Recytatorskiego. W trakcie dwudniowych popisów, swoje  talenty recytatorskie zaprezentowało aż 120 uczestników.

Nazwa miejsca jest symptomatyczna dla takiego wydarzenia. „Kuźnia Artystyczna” zgromadziła miłośników literatury, wrażliwych na piękno słowa mówionego a wszyscy tacy młodzi, wszyscy niezwykle zdolni. Zdumiewał szeroki wachlarz prezentowanych tekstów, idealnie dopasowanych do temperamentów wykonawców, ich wieku i umiejętności scenicznych. W koncercie wystąpili uczestnicy wyłonieni w wyniku eliminacji powiatowych, czyli najlepsi z najlepszych.

Naszą gminę reprezentowała niezwykle utalentowana grupa w składzie: Agata Marciszewska (PSP Michałów), Marianna Dąbrowska (PSP Wrociszew), Angelika Jakubowska (PG Warka), Klaudia Jaszczerska (PG Warka), Patrycja Olędzka (PG Warka), Diana Wrzesińska (PG Warka) i Agata Kowalczyk (PG Dębnowola). Możemy być dumni z tak wspaniałej grupy, która była naszą wizytówką. Wszyscy uczestnicy wrócili z dyplomami i nagrodami książkowymi.

Recytacje Radom

Udostępnij:
← Inwestycje ruszyły Jaki piękny jest ten świat! →

Dodaj komentarz