Więcej
  Strona głównaBlogiChrzciny, wesele, a może urodziny – fotobudka dobra na wszystko! - KONKURS

  Chrzciny, wesele, a może urodziny – fotobudka dobra na wszystko! – KONKURS

  Organizując ważne wydarzenie czy imprezę zastanawiamy się jakie atrakcje przygotować dla gości. Możliwości jest wiele – barman, bukiety kolorowych balonów czy choćby pokaz iluzji. Ale jest też coś zupełnie innego.

  Hitem ostatnich miesięcy, którego zabraknąć nie może podczas niemal każdego wydarzenia, są fotobudki. Te mobilnie urządzenia do robienia zdjęć dostarczają wiele dobrej zabawy i pamiątek w formie wydruków już w kilka chwil po ich wykonaniu. Na rynku dostępnych jest wiele firm oferujących tego typu urządzenia. Jak zatem wybrać ten najlepszą?

  W tym przypadku warto skupić się na możliwościach, jakie daje urządzenie, rekomendacjach od osób, które już z takich urządzeń korzystały czy też poprosić o przykładowe zdjęcia z imprez. Jest to ważne bowiem nie każde urządzenie wyposażone jest w profesjonalny sprzęt fotograficzny, dzięki któremu zdjęcia są ostre i odpowiednio doświetlone, a wydruki mają właściwe kolory. Zdarzyć się też może, że zrobione przez fotobudkę zdjęcia będą ucięte – to wszystko dyskredytuje dane urządzenie.

  Wybór fotobudki, która obecna będzie na naszym wydarzeniu, powinien uwzględniać też różnorodność teł jakie goście mają do wyboru. Fotobudki mogą bowiem korzystać z jednolitych teł (takie samo na każdym zrobionym zdjęciu) oraz, w przypadku nowoczesnych urządzeń, z technologii green screen zaczerpniętej wprost z planów filmowych.

  Dzięki tej technologii mamy możliwość określenia jakie chcemy mieć tła, a goście możliwość ich wyboru przed wykonaniem zdjęcia. Hawaje, Dubai, a może góry – niech goście decydują! Ważny jest też wygląd i prostota obsługi samego urządzenia. Choć z reguły w tym pomaga animator, to goście wybierają tło czy format zdjęcia. W tym celu niezbędny jest duży ekran fotobudki. Wybierając fotobudkę warto też pytać czy urządzenie „dodatkowo świeci” – zdarza się bowiem, że wykonywanie zdjęć wspomagane jest dodatkowym światłem – halogenem, kołem czy innym elementem oślepiającym gości.

   

   

  Jest więcej elementów, na które powinniście zwrócić uwagę wybierając fotobudkę. Nasz materiał ma na celu przybliżenie jednak tych najważniejszych, na które warto zwrócić uwagę. Dzięki temu będziecie mieć gwarancję, że wybrana przez Was fotobudka spełni oczekiwania i dostarczy wiele niezapomnianych emocji oraz pamiątek w postaci śmiesznych zdjęć.

  KONKURS!!!

  Przy tej okazji zapraszamy do konkursu! Do wygrania są atrakcyjne rabaty na fotobudkę IMPREZOWY FOTORADAR (www.imprezowyfotoradar.pl). Zwycięzca otrzyma 50% rabat na wybrany przez siebie pakiet, a kolejne 5 osób które najszybciej spełni konkursowe wymagania będzie mieć możliwość skorzystania z 25% bonifikaty na urządzenie i wybrany pakiet.

  Wystarczy tylko:

  1. Wejść na profil facebook Fotobudka IMPREZOWY FOTORADAR
  2. Polubić ten profil i udostępnić ostatni post
  3. W wiadomości prywatnej wpisać datę imprezy

  Powodzenia!

   

   

   

  Img20160214171929_print

  Img20160110154614_print

   

  20151218_112236_resized

  SONY DSC

  Artykuł sponsorowany

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE