TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaInstytucjeDworek na Długiej„Chłopcy z Warki” podwójnymi zwycięzcami Spływu na byle czym!

„Chłopcy z Warki” podwójnymi zwycięzcami Spływu na byle czym!

„Spływ na byle czym rzeką Pilicą” w Warce – to już druga odsłona tego konkursu. Emocje nie mniejsze, niż te, które towarzyszyły uczestnikom w 2015 roku… Do walki 30 lipca przystąpiły 3 drużyny:

  • „Chłopcy z Warki”
  • „Różowy autobus”
  • „Drużyna G.”

W bojowych nastrojach, nastawieni na świetną zabawę, zaopatrzeni w pływające wehikuły własnej konstrukcji uczestnicy tłumnie stawili się nad brzegiem rzeki, by na oczach widzów przekonać się o ich niezawodności. Tym samym kilka minut po 19  Pilica stała się rewią fantazji okolicznych mieszkańców.

Po zakończeniu spływu odbyło się głosowanie publiczności w której zdecydowaną większością głosów zwyciężyła drużyna „Chłopcy z Warki”, którzy płynęli wykonanym przez siebie jednowagonowym pociągiem…

Komisja konkursowa zastanawiała się długo nad przyznaniem zwycięskiej nagrody, jednak ostatecznie na 1 miejscu uplasowała się… również drużyna „Chłopcy z Warki”! Tym samym Patryk Olejnik i Maciej Janowski stali się prawdziwymi zwycięzcami tegorocznego konkursu, którym serdecznie gratulujemy!

Sobotnie zmagania odbyły się w trakcie Przeglądu Piosenki Turystycznej „Spływarka”.

Organizatorzy konkursu – Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” i Centrum Sportu i Rekreacji składają serdeczne podziękowania za pomoc Partnerom – SPZOZ w Warce, OSP w Warce, drużynom za przygotowanie „byle czego” oraz wszystkim, którzy zechcieli podziwiać uczestniczące w rywalizacji i zabawie załogi.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE