TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaInstytucjePotańcówka na dechach w Bończy

Potańcówka na dechach w Bończy

W niedzielne popołudnie 14 sierpnia zapraszamy do Bończy na jedyną i niepowtarzalną potańcówkę.

Sukces organizowanych od kilku lat wiejskich festynów skłonił nas do przygotowania w tym roku imprezy na zdecydowanie większą skalę.

Zauważyliśmy, że na taki rodzaj spędzania wolnego czasu jest ogromne zapotrzebowanie. Jesteśmy przekonani, że zaplanowany na niedzielne popołudnie festyn wiejski, podobnie jak w poprzednim roku przyciągnie do Bończy tłumy gości.

Na uczestników będzie czekał olbrzymi namiot z ławami biesiadnymi, grill, napoje i moc atrakcji na scenie. Zabawa na dechach to wiejska potańcówka w stylu letnich festynów. Taniec i muzyka są doskonałym pretekstem do wspólnego, spędzania wolnego czasu, do spotkania, do rozmów i wspólnej zabawy. Od przedwojennych szlagierów po Dawida Kwiatkowskiego, od oberka do rock’n’rolla a wszystko na żywo grane przez najlepsze miejscowe kapele, które melodyjnymi piosenkami zbudują wspaniałą atmosferę letniej imprezy. Starsi przypomną sobie jak wirowało się na takim parkiecie, a młodsi poznają tajemnicę mitycznych tańców na dechach.

Obiecujemy, że orkiestra, na prośby gości kilkukrotnie zagra „ten już naprawdę ostatni kawałek”.

Zabierz rodzinę, załóż wygodne buty, kup dziecku cukrową watę i tańcz. Tańcz nie żałuj podłogi, tańcz, niech niosą Cię nogi…w Bończy.

Małgorzata Dąbrowska

Boncza

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE