Patriotyzm w poezji

Przed nami kolejna edycja „Wareckich Recytacji” o tematyce patriotycznej. Przegląd, który odbędzie się 8 listopada 2016 o godzinie 10:00 w Dworku na Długiej dedykowany jest osobom uczęszczającym do placówek oświatowych na terenie gminy Warka oraz osobom zameldowanym na stałe na terenie gminy Warki. Szczegółowe informację znajdują się w regulaminie.  Lokalne konkursy recytatorskie mogą być dobrym elementem przygotowań do eliminacji ogólnopolskich konkursów, których powiatowe eliminacje jak co roku odbywają się w „Dworku na Długiej” w marcu. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Uczestnicy będą oceniani w następujących kategoriach:

Kategorie Wiekowe:

1 – przedszkole i „zerówka”
2 – szkoła podstawowa kl. 1-3

3 – szkoła podstawowa kl. 4-6

4 – gimnazjum

5 – szkoła ponadgimnazjalna

 

Kategorie Konkursowe:

A – Konkurs Recytatorski
B – Konkurs Poezji Śpiewanej

C – Konkurs Monologu (Proza)

 

W kategoriach wiekowych 1,2,3 występuje tylko kategoria konkursowa A

W kategoriach wiekowych 4,5 występują wszystkie trzy kategorie konkursowe, A, B, C

W załącznikach znajdują się karta uczestnika oraz regulamin konkursu. Prosimy o zgłaszanie uczestników wraz z kartą uczestnika w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”, bądź drogą mailową do 3 listopada do godziny 12.00. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

161011-karta-uczestnika-konkurs-recytatorski

161011-regulamin-konkurs-recytatorski

plakat-wareckie-recytacje-11

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE