Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejSabała i Klimczuk w Dworku na Długiej!

Sabała i Klimczuk w Dworku na Długiej!

18 marca o godzinie 19:00 w Dworku na Długiej kolejny wyjątkowy wieczór z cyklu „dWorek z piosenką”. Tym razem sceną naszej dworkowej piwnicy zawładną dwaj wyjątkowi mężczyźni.

Bogdan Sabała i Sławomir Klimczuk, bo o nich mowa to dobrze znani naszej społeczności muzycy, bowiem lokalną publiczność bawią razem już od niespełna 30 lat. Muzyka jest ich pasją, hobby, przyjemnością, którą mimo tego, że realizują poza pracą, w znaczącej części wypełnia ich codzienność. Świadczy o tym chociażby zaangażowanie Bogdana Sabały w liczne projekty muzyczne, w tym te cieszące się największą sławą w naszym mieście tj. „Kabaret Dziekanka” , „Szafrany” czy „Grupa Anima”, jak również współpraca muzyczna, m. in. z Tomkiem Wachnowskim.

Brzmienia dwóch gitar dopełnia wokal Sławomira Klimczuka, którego już nie raz mogliśmy usłyszeć wykonującego utwory m.in. Seweryna Krajewskiego czy Agnieszki Osieckiej.  Czy tym razem w dworkowej piwnicy również będą rozbrzmiewać te wielkie utwory w tak niezwykłych aranżacjach? Przekonajcie się Państwo sami –  wstęp wolny serdecznie zapraszamy!

Koncert tradycyjnie poprzedzał będzie „Dobry wieczór” czyli spotkanie z poezją naszych lokalnych twórców. Ten warecki wieczór rozpoczynamy już o godzinie 18:00 – nie może Was tam zabraknąć!

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE