Strona głównaOrganizacjeSpotkanie władz Warki z Aleksandrą Cieplak

Spotkanie władz Warki z Aleksandrą Cieplak

W dniu 22 maja 2017 r. Pan Burmistrz Dariusz Gizka zaprosił do wareckiego Ratusza brązową medalistkę Mistrzostw Polski w pływaniu Aleksandrę Cieplak. W spotkaniu udział wzięli również: Zastępca Burmistrza Pani Teresa Knyzio, Przewodnicząca Rady Miejskiej – Pani Aldona Rzeźnik, Pani Katarzyna Cieplak, mama naszej medalistki i jednocześnie Członek Zarządu UKS OLIMPIC Warka  oraz Prezes Zarządu UKS OLIMPIC Warka – Pan Piotr Witan.

Nasza najlepsza zawodniczka otrzymała szereg gratulacji od włodarzy naszego miasta, a od Pana Burmistrza prezent w postaci sprzętu treningowego i startowego.

Spotkanie odbyło się w szczególnym momencie, gdyż dzień wcześniej Ola wróciła z Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, na których wywalczyła finał A na 100 m stylem motylkowym i została IX zawodniczką w Polsce wśród seniorek. Na 50 m stylem motylkowym wywalczyła finał B, w którym zajęła II miejsce.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i ożywionej atmosferze i chociaż trwało półtorej godziny minęło jak chwila. Stało się tak głównie za sprawą włodarzy, którzy interesowali się wieloma aspektami sportu pływackiego.