TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejPrzyjdź, zagraj i pomaluj figurkę do gry

Przyjdź, zagraj i pomaluj figurkę do gry

Już w najbliższą niedzielę 18 czerwca, w Skrzynce Kontaktowej, na wareckim rynku, odbędzie się spotkanie z rodzinnymi grami planszowymi. Warecki Klub Gier Planszowych i Fantastyki, w ramach projektu “Skrzynka z Kulturą”, zorganizuje pokaz gier rodzinnych z możliwością zagrania. Na spotkaniu będzie można pograć w gry dla każdego przedziału wiekowego, dodatkowo, odbędzie się prezentacja zasad do gry “Megawojownicy”, w którą następnie odbędzie się turniej z nagrodami. W tym samym czasie, będzie można wziąć udział w warsztatach z malowania figurek do gier. Zapewniamy farbki, pędzelki i modele – od uczestników wymagamy jedynie dobrych chęci i odrobiny wolnego czasu. Zapraszamy na warecki rynek w godzinach 13:00-17:00!

Kolejne spotkania i warsztaty już 20.08 i 10.09, jak zwykle w Skrzynce Kontaktowej na wareckim rynku. ZAPRASZAMY!
Projekt realizowany jest w ramach Programu Grantowego “Skrzynka z Kulturą” Gminnej Instytucji Kultury “Dworek na Długiej”.
Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE