Strona głównaInstytucjeJubilerzy rozbili bank!

Jubilerzy rozbili bank!

W dniu 16 lipca 2017r. na Stadionie Miejskim w Warce odbyło się, jak co roku, spotkanie integracyjne mieszkańców Warki i sportowców. Główną atrakcją był Turniej Piłkarski pod patronatem Burmistrza Warki.

W zawodach uczestniczyło osiem drużyn z Warki i gmin sąsiednich: Stulejarze, Drim Team, Oli Team, Blok Ekipa, Mario Bross, Chilaut, Galeria Jubilerska oraz Tygrysy.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy i rywalizowały ze sobą każdy z każdym. Zwycięzcy grup zagrali z zespołami z drugich miejsc o wejście do finału, natomiast zespoły z miejsc 3 i 4 zagrały o miejsca 5-8.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Galeria Jubilerska, która w finale pokonała zespół Drim Team po rzutach karnych 3-2. W regulaminowym czasie gry padł remis 0-0. Trzecie miejsce zajęła drużyna Stulejarzy, która pokonała zespół Mario Bross 3-1.

Skład drużyny zwycięskiej: Tadeusz Boćkowski, Bartosz Putkiewicz, Jacek Lep, Patryk Cymer, Jarek Marek, Paweł Grodzki, Przemysław Grzywacz, Sebastian Ząbkowski, Paweł Pacholski, Robert Szeląg, Piotr Kowalczyk.

Poziom turnieju był bardzo wyrównany i podobał się kibicom licznie zgromadzonym na trybunach Stadionu Miejskiego w Warce. Na zakończenie turnieju puchary i medale ufundowane przez Burmistrza Warki wręczyła Wiceburmistrz Teresa Knyzio, która podziękowała za poświęcony czas i zaangażowanie działaczom oraz zawodnikom grających drużyn. Innymi elementami niedzielnego, rodzinnego popołudnia było wesołe miasteczko oraz zabawa taneczna którą prowadził DJ.

Prezes Klubu Sportowego Warka Stanisław Sowiński wraz z Zarządem składa podziękowania Wiceburmistrz Teresie Knyzio za przybycie na Turniej, Burmistrzowi Warki Dariuszowi Gizce za ufundowanie pucharów i medali, CeSiR Warka za pomoc w organizacji imprezy oraz licznie przybyłym mieszkańcom Warki i okolic.