Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejCoś ciekawego i niepowtarzalnego na licytację WOŚP!

  Coś ciekawego i niepowtarzalnego na licytację WOŚP!

  14 stycznia odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – orkiestra jak co roku zagra również w Warce!

  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już od dawna wspierany jest za pomocą internetowych licytacji. Wśród nich można znaleźć prawdziwe perełki – oryginalne i wartościowe przedmioty czy ciekawe przeżycia. Warecki sztab WOŚP zachęca zatem do przekazywania przedmiotów bądź ofert, które zostaną wystawione na licytację. Odbędzie się ona za pośrednictwem serwisu charytatywni.allegro.pl

  Licytacje to dobro, które działa w dwie strony – pomagają zarówno Ci, którzy przekazują przedmioty, a także Ci, którzy je kupują.

  Przedmioty na licytacje można przekazać do Dworku na Długiej, gdzie warecki sztab WOŚP zajmie się wystawieniem przedmiotu oraz wysyłką. Aby przekazać coś na licytację należy wypełnić oświadczenie, które znajduje się poniżej i dostarczyć je do Dworku na Długiej.

  Pytania dotyczące licytacji należy kierować na adres wosp.warka@gmail.com

  oswiadczenie-o-przekazaniu-przedmiotu-na-aukcje

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE