Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZostań wolontariuszem WOŚP!

  Zostań wolontariuszem WOŚP!

  Warecki sztab 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczyna nabór wolontariuszy do zbiórki funduszy na rzecz WOŚP, która odbędzie się 14 stycznia 2018 r.

  Jeśli chcesz zostać Wolontariuszem kwestującym podczas 26. Finału WOŚP powinieneś spełnić następujące warunki:

  1. Musisz wypełnić ankietę wolontariusza i dostarczyć ją do Dworku na Długiej. Ankietę możesz pobrać tutaj: ankieta-wolontariusza-26-finalu lub odebrać w formie papierowej w Dworku na Długiej w Warce. Ankietę musisz wypełnić dokładnie, uzupełniając wszystkie pola, jeśli jesteś niepełnoletni dodatkowo ankietę musi podpisać Twój rodzic lub prawny opiekun.
  2. Musisz dostarczyć aktualne zdjęcie najlepiej legitymacyjne lub takie, na którym dobrze widoczna jest twoja twarz. Zdjęcie należy dostarczyć wraz z ankietą do Dworku na Długiej lub przesłać na adres wosp.warka@gmail.com w treści maila wpisując swoje imię i nazwisko.

  Zdjęcie musi być w dobrym formacie i jakości, minimum 800 KB wielkości i rozdzielczość minimum 1000 x 1000 pikseli.

  WAŻNE: Bez spełnienia powyższych kryteriów nie można zostać Wolontariuszem WOŚP. Liczba miejsc ograniczona.

  Przeczytaj regulamin wolontariusza WOŚP:

  regulamin-wolontariusza-26-finalu

  Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2018 roku zagramy wspólnie dla „Wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

  Jako wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy weźmiesz udział w wielkim wydarzeniu, które ma na celu poprawę jakości leczenia w Polsce, a także przeżyjesz niesamowitą przygodę!

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE