Strona głównaInstytucjeCo nam w duszy gra... przedstawienie w PSP2

Co nam w duszy gra… przedstawienie w PSP2

Na początku lutego, tradycyjne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kazimierza Pułaskiego w Warce odbył się występ semestralny pod hasłem „Co nam w duszy gra”.

Swoje umiejętności taneczne, wokalne, teatralne i sportowe zaprezentowały dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniowie z klas I-III oraz IV-VII.

Przedstawienie zostało zorganizowane dla szerszej publiczności, rodziców, uczniów, władz miasta i zaprzyjaźnionych instytucji. Wszyscy bawili się przy utworach znanych i lubianych zespołów, m.in. Abby, Czerwonych Gitar, Leonarda Cohena, Edyty Górniak oraz wielu innych. Motywami przewodnimi były też słynne musicale, filmy i przedstawienia baletowe. Całość ubarwiały kolorowe kostiumy, makijaże i ciekawe fryzury.

Każdy z widzów mógł odnaleźć to, co mu w duszy gra.

Anna Włodarczyk – PSP nr 2 w Warce

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE