TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaInstytucjeDzień Dziecka w „Bajkowym Statku”

Dzień Dziecka w „Bajkowym Statku”

W Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Warce 4 czerwca 2018 r., obchodzony był Dzień Dziecka. Przedszkolaki długo czekały na jego nadejście.

Dyrekcja przedszkola zorganizowała dla dzieci zabawę z mnóstwem atrakcji. Najmłodsi świętowali ten dzień przy muzyce z animacjami, dmuchaną zjeżdżalnią, przeciąganiem liny czy malowaniem twarzy. Ponadto w przedszkolu pojawiły się bajkowe postacie: Olaf z Krainy Lodu, Trol Poppy i Minionek Daniel.

Na zakończenie dzieci otrzymały „balonowy prezent”, modelowany zgodnie z życzeniem. Po wspaniałej zabawie na placu przedszkolnym radość na twarzach dzieci wywołał spektakl „Przyjaźń to skarb” wystawiony przez Agencję Artystyczną ,,Arkadia’’.

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz dzieci pragną serdecznie podziękować wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce oraz ich opiekunce D. Macioszek,  a także panu S. Rotuskiemu za pomoc w organizacji tak wyjątkowego dnia, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Ewa Szyszka – Przedszkole Samorządowe nr 1 Warka

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE