Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejSzlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy!

  Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy!

  To już trzeci rok, kiedy potrzebujące rodziny rejonu Warka mają szansę otrzymać realną pomoc kwalifikując się do ogólnopolskiego projektu bezpośredniej pomocy jakim jest Szlachetna Paczka. Z roku na rok paczki dostaje coraz więcej rodzin, jest coraz więcej wolontariuszy i poszerza się liczba rejonów w całym kraju.

  Wakacje pomału dobiegają końca, a to idealny moment by wziąć się do pracy i na dobre rozpocząć rekrutację na wolontariuszy Szlachetnej Paczki, rejonu Warka. To oni są potrzebni aby rejon mógł dobrze funkcjonować, to oni odwiedzają potrzebujące rodziny i podejmują decyzje o ich włączeniu do projektu, to oni bezpośrednio współpracują z darczyńcami i wspierają Lidera. Aby zostać wolontariuszem należy wejść na stronę www.superw.pl, odszukać na mapie rejon Warka, a następnie zarejestrować się wypełniając formularz zgłoszeniowy. Wolontariuszem mogą zostać tylko osoby pełnoletnie, osoby po 16 roku życia mogą zostać wolontariuszem wspomagającym. Zgłoszenia można dokonać do 15 września 2018r., jednak warto zrobić to wcześniej, wówczas będziemy mieć więcej czasu na działanie i tworzenie drużyny.

  „Jeśli jesteś osobą wrażliwą i empatyczną, masz dobre serce to w zupełności wystarczy byś dołączył/a do naszej wareckiej drużyny SuperW. Gorąco zachęcam i gwarantuję fantastyczną przygodę, niezapomniane emocje i wspaniałe przyjaźnie. Bo co jest lepsze od niesienia pomocy tym, którzy jej naprawdę potrzebują? Pomaganie uzależnia” mówi Agata Łuczak, Lider Szlachetnej Paczki rejonu Warka.

  Najważniejsze daty to takie, które najlepiej od razu zapisać sobie w kalendarzu. Otwarcie bazy Rodzin planowane jest na dzień 17 listopada 2018 r., a weekend cudów czyli Finał Szlachetnej Paczki na weekend 8-9 grudnia 2018 r.

  Wierzymy, że w wielu z Was drzemie chęć mądrej pomocy. Dlatego nie czekaj, zgłoś się, spróbuj! Pamiętaj „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Razem możemy robić rzeczy niemożliwe – przekonaj się o tym!

  W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami przez naszego Fanpaga na FB lub bezpośrednio u lidera Szlachetnej Paczki naszego Regionu Agaty Łuczak – tel. 604 545 245, e-mail: agatka.luczak@gmail.com.

  Szlachetna Paczka Warka

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE