Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSzalone Mikołajki w Warce z "My3"

  Szalone Mikołajki w Warce z „My3”

  To były niesamowite Mikołajki! 6 grudnia hala Centrum Sportu i Rekreacji w całości została opanowana przez setki dzieci z Gminy Warka.

  Tego dnia odbył się koncert zespołu „My3”. Tworzą go Natka, Julka i Gefi. Dziewczyny to trzy zupełnie różne osobowości, które razem tworzą wyjątkowy, kolorowy i muzyczny świat, do którego zapraszają z wielkim entuzjazmem. O godz. 9:00 i 11:00 zespół zaśpiewał dla ponad 1000 dzieci z przedszkoli i szkół z terenu całej gminy piosenki z wydanej niedawno płyty. Zanim jednak trójka niezwykle utalentowanych młodych artystek pojawiła się na scenie, wszystkich w imieniu Burmistrza Warki oraz organizatorów i partnerów powitał prowadzący imprezę – dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” Andrzej Zaręba. Następnie dzieci radosnymi okrzykami przywitały Świętego Mikołaja, który na zakończenie obiecał wszystkim dzieciom słodkie upominki. Podczas koncertu już od pierwszych dźwięków dzieci nie mogły  usiedzieć na miejscu! Publiczność szalała, podskakiwała, tańczyła i z szerokim uśmiechem na ustach próbowała powtarzać słowa i choreografię.

  Organizatorzy i partnerzy gminnych Mikołajek:

  • Samorząd Miasta i Gminy Warka,
  • Centrum Sportu i Rekreacji,
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej,
  • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”,
  • Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.,
  • PEPSICO

  GALERIĘ ZOBACZ TU

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE